Hakkımızda

Firmamız 19 eylül 2001 yılında BAYRAMPAŞA ‘da ticari hayatına başlamıştır. 2001 yılından bu güne kadar müşterilerine verdiği hizmet ve çalışmalarının arkasında olan kendini her geçen gün yenilemeyi ilke edinen firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayret ve imkânlarını sonuna kadar kullanmaktadır.

Firmamız dürüstlük, doğruluk,kaliteli hizmet ve ticari ahlak kurallarına bağlı bir felsefeyi benimsemiştir.

Firmamız ticareti sadece kendi menfaatlerini gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusun da yapmayı ilke edinen bir firmadır.

Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek birinci ilkemizdir. Biz her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz.

Kumaş dünyasındaki değişen trentleri ve gelişen fonksiyonları yakından izleyen ve araştıran ,l her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştiren ve seçenekleri arttıran bir firmadır.

Firmamız kurulduğundan bugüne kadar her zaman ilklere imza atan bir firma olmuştur. Hiçbir zaman taklitçi zihniyet içerisinde çalışmalarını yapmamıştır. Firmamızın bugüne kadar böyle bir zihniyetteki çalışmalara ihtiyacı olmamıştır. Taklit eden değil,taklie edilen bir firma olmuştur.siz değerli müşterilerimize dahi iyi ürün ,daha kaliteli

Hizmet yapmanın azmiyle sizlerle hergeçen gün büyüyüp, gelişip,yeni imajımızla taklit edilmeye devam edecegiz..

Çalışmalarımızdaki özen ve titizliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtıp, daha iyiye , mükemmele yakın hizmet

Vermeye devam edeceğiz. Özverisini ve hangi kurallara bağlı olarak çalıştığımızı sizlerle paylaşmak, bu paylaşımla sizlerinDE nasıl bir firmayla çalıştığınızdan emin olmanıza yardımcı olmaya çalıştık

FİRMAMIZ HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE VE DAHA GÜZELE DAİR ADIMLAR ATMAYA ,SİZLERE YENİ

CONSEPTLER SUNMAYA DEVAM EDİYOR , DEVAM EDECEKTİR.

Siz değerli müşterilerimize hayırlı ve bereketli işler temenni eder, saygılarımızı sunarız.