Ana Sayfa

tarihinde yayınlandı

2001 yılında Sünger kumaş ve döşeme malzemeleri satışı üzerine İstanbul Bayrampaşa’da faaliyete geçen firmamız mobilya, ev tekstili, büro mobilyaları, dekorasyon, ses yalıtımı, gemi, yat ve inşaat gibi birçok sektörde hizmet vermektedir.Sünger ve malzemede sektörün önde gelen kuruluşlarıyla çalışan firmamız kalitesini size sunduğu hizmetlerle göstermektedir.

Amacımız müşteri memnuniyetini yakalamak ve kalıcı dostluğa dönüştürmek, pazarlama satış, teslim ve teslim sonrası yaşama kadarki süreçte samimi güvenilir ve profesyonel hizmeti sunmaktır 2005 Yılında İstanbul Pendik’te faaliyete geçen diğer bir kuruluşumuz olan Asya Sünger Kumaş Döş. Mlz. Ltd. Şti. İstanbul Anadolu yakasında aynı prensip ve anlayışla siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.
Farklı olanı arayarak daima en iyi hizmeti vererek ve müşteri odaklı çalışarak mutlak velinimetimiz olan müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve koşulsuz müşteri mutluluğuna ulaşmaktır.
Türkiye genelinde sektörüne damgasını vuran firmalarımız Ar-ge ve Pazarlama yönetimi konusunda yurtiçi ve yurtdışı proje çalışmalarımızı hızla sürdürmektedir.Avrupa ve Asya Sünger olarak müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu unutmayan firmalarımız bu ilkesinden ödün vermeden siz sayın müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Bu hedefte yürürken en büyük gücümüz eğitilmiş yetki ve görev bilinciyle donanılmış profesyonel iş arkadaşlarımızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.